Kontakt

Kontaktuppgifter

Eva Månsson

Eva Månsson

Rektor
Johan Larsson

Johan Larsson

Biträdande rektor
Maria Lundin

Maria Lundin

Biträdande rektor
Susanne Jönsson

Susanne Jönsson

Skoladministratör
Robert Simonovski

Robert Simonovski

Skolvärd
Paula Stråhed

Paula Stråhed

Skolbibliotekarie
Roxana Anghel Maurer

Roxana Anghel Maurer

Skolsköterska åk 7-9
Louise Alwén Haraldsson

Louise Alwén Haraldsson

Skolsköterska åk F-6, 7-9
Catrin Larsson

Catrin Larsson

Kurator F-6
Petra Berggren

Petra Berggren

Kurator åk 7-9
Jenny Norberg Randowo

Jenny Norberg Randowo

Studie- och yrkesvägledare
Jimmy Holst

Jimmy Holst

IT-pedagog och Lärare 7-9 SO
Johan Rix

Johan Rix

Vaktmästare F-6
Karolin Gustafson

Karolin Gustafson

Specialpedagog
Anna Svensson

Anna Svensson

Specialpedagog
Ann Cedrenius

Ann Cedrenius

Specialpedagog
Ing-Marie Nilsson Tufvesson

Ing-Marie Nilsson Tufvesson

Lärare F-klass och Fritidshem
Therese Murne

Therese Murne

Lärare klass 1
Daniel Landgren

Daniel Landgren

Lärare och Fritidshem
Martin Erlandsson

Martin Erlandsson

Elevassistent och Fritidhem, ansvarig elevens val Handboll
Salih Hadziosmanovic

Salih Hadziosmanovic

Fritidshem och rastvärd
 
 
Kristina Eriksson

Kristina Eriksson

Lärare Textilslöjd F-6
Caroline Ask

Caroline Ask

Lärare klass 2 och 3
Ida Fredriksson Knöös

Ida Fredriksson Knöös

Lärare klass 2 och 3
Åsa Jönsson

Åsa Jönsson

Lärare klass 2 och 3
Annika Parris

Annika Parris

Lärare klass 4
Ann-Christin Betschart

Ann-Christin Betschart

Elevassistent
Sara Pettersson

Sara Pettersson

Lärare klass 5
Niclas Bengtsson

Niclas Bengtsson

Lärare klass 6
Lena Sjunnesson

Lena Sjunnesson

Lärare klass 6
Lena Grabellus

Lena Grabellus

Lärare Idrott klass 1-6
Martin Ekdahl

Martin Ekdahl

Lärare Musik F-6, Fritidshemmet
Rolf Lindgren

Rolf Lindgren

Elevassistent och Fritidshemmet
Christoffer Jakobsson

Christoffer Jakobsson

Lärare 7-9 Eng och Idrott
Christin Nilsson

Christin Nilsson

Lärare 7-9 Matematik och NO
Viktor Prahl

Viktor Prahl

Lärare 7-9 Idrott, Matematik och NO
Åsa Nilsson

Åsa Nilsson

Lärare 7-9 Matematik och NO
Madeleine Lidberg

Madeleine Lidberg

Lärare Hem- och konsumentkunskap
Jenny Blomberg

Jenny Blomberg

Lärare 7-9 Svenska och Spanska
Jon Seidman

Jon Seidman

Lärare 7-9 Engelska
Josefine Ovesson Lennartsson

Josefine Ovesson Lennartsson

Lärare 7-9 Idrott, Matematik och NO
Emilia Nilsson

Emilia Nilsson

Lärare 7-9 Svenska och SO
Hans Nilsson Dahlin

Hans Nilsson Dahlin

Lärare 6-9 Hem- och konsumentkunskap och NO
Anna-Karin Ahlbeck

Anna-Karin Ahlbeck

Lärare 7-9 Svenska och SO
Helena Jönsson

Helena Jönsson

Lärare 7-9 Engelska och Tyska
Mats Jönsson

Mats Jönsson

Lärare 7-9 Idrott
Olof Wahlberg

Olof Wahlberg

Lärare Matematik och NO
Heléne Sassersson

Heléne Sassersson

Lärare Matematik och NO
Johanna Ekdahl

Johanna Ekdahl

Lärare Engelska och Spanska
Anita Wikström

Anita Wikström

Lärare 7-9 Spanska, Svenska och SO
Carina Andersson

Carina Andersson

Lärare 7-9 Textilslöjd
Jörgen Knutsson

Jörgen Knutsson

Lärare 7-9 Trä- och metallslöjd
Leif Henningsson

Leif Henningsson

Elevassistent, ansvarig Elevens val Fotboll
Charlotte Franck

Charlotte Franck

Lärare 7-9 Svenska och Tyska
Anders Hektor

Anders Hektor

Lärare Svenska och SO
Anna Bällsten

Anna Bällsten

Lärare 7-9 Bild
Annika Nilsson Asplund

Annika Nilsson Asplund

Lärare 7-9 Franska, Svenska och Engelska
Kristina Nilsson

Kristina Nilsson

Lärare 7-9 Musik
Jenny Ivarsson

Jenny Ivarsson

Lärare 7-9 Matematik och Teknik
Magnus Nilsson

Magnus Nilsson

Lärare Matematik och NO
Publicerad 2018-11-02, Uppdaterad 2019-09-10