Personal

Vi arbetar på Ungdomens Hus och Mötesplatserna i Köpingebro, Löderup, Svarte, Sövestad och Ystad.

All personal nås på Ungdomens Hus telefonnummer: 0411-57 73 42.

Läs mer om verksamhetens mål och syften, samt historik, här.

Richard Andersson
Tf Chef Ungdomens Hus
0411-57 77 81
richard.andersson@ystad.se

Erik Tapper
Ungdomskulturhandledare
erik.tapper@ystad.se

Fredrik Lindberg
Fritidsledare
fredrik.lindberg@ystad.se

Camilla Nyström
Ungdomskulturhandledare
camilla.nystrom@ystad.se

Kiefer Clarén
Ungdomskulturhandledare
kiefer.claren@ystad.se

Johannes Langvik
Ungdomskulturhandledare
johannes.langvik@ystad.se

Agneta Krantz
Fritidslendare
agneta.krantz@ystad.se

Tobias Nilsson
Ungdomskulturhandledare
tobias.nilsson@ystad.se

Publicerad 2020-04-13, Uppdaterad 2022-10-16

Kontakt

Industrigatan 8
271 39 Ystad
0411-57 73 42
ungdomenshus@ystad.se

Mötesplatserna
0411-57 80 24

Richard Andersson
Tf Chef Ungdomens Hus
richard.andersson@ystad.se

Vi finns på

Facebook
Instagram
Discord
Snapchat
Tiktok

Kontantfritt

Verksamheten är kontantfri, betalning i caféet endast med Swish.
Läs mer

Vi behöver dig!

Ungdomens Hus behöver dig som ung och dina grymma idéer! Har du förslag på inköp, aktiviteter, workshops, tävlingar, artister, skaters, gamers, konstnärer, idrottare eller vill du hålla i ett evenemang? Tipsa oss gärna genom att maila oss på ungdomenshus@ystad.se

Vi kan också hjälpa dig att söka pengar om din idé kostar och gynnar andra ungdomar.